اشنایی با ارز ووچرز

اشنایی با ارز ووچرز
SafeExchange24 1400/7/4 | SafeExchange24 10

ماموریت شرکت ووچرز

در ووچرز متعهد شدن که برای ارتقا سطح کیفی جامعه تلاش کنند و به ساده کردن و بهینه کردن زندگی مردم کمک کنند. از سال 2008 متعهد شدن که با تغییرات درزندگی مردم کمک کنند تا جامعه به سمت پیشرفت حرکت کند.

این شرکت با بیش از 5000 خرده فروش و رستوران به صورت انلاین و در محل نیز خدمات خود را ارایه می دهد. تیم ووچرز که در لندن مستقر است هر روز با تلاش سخت کار میکند تا بهترین خدمات را به جامعه ارایه کند.

تاریخچه ووچرز

ووچرز در سال 2008 تنها با کمک صرفه جویی در هزینه ها برای خرید انلاین در لندن تاسیس شد. کارشناسان ووچرز با بیش از 50 سال سابقه به جرات میتوان گفت این تیم ترکیبی از تجربه و دانش بسیار است که به جامعه در خرید و پس انداز هوشمندانه کمک میکند.

اعضای هییت مدیره شرکت ووچرز

موجی اوشیسانیا

سمت: مدیر ، عملیاتی

خانم موجی در سال 2017 به عنوان مدیر عملیاتی به تیم ووچرز  ملحق شد و از آن زمان به بعد رهبری تیم عملیات را بر عهده داشته است تمرکز خانم موجی بیشتر در صرفه جویی هزینه ها بوده است.

کارولین متیوس

سمت: مدیر ، مشارکت

خانم کارولین با عضویت در سال 2012 به عضویت در تیم ووچرز درامد به عنوان مدیر توسعه تجارت ، هم اکنون با اقای آنگوس همکاری می کند تا روابط خود را با مارک ها تقویت کند.

کریس اسپیرینگ

سمت: مدیر ارشد امور مالی

کریس مرد شماره یک تیم مالی است او در سال 2012 به عنوان مدیر مالی به عضویت ووچرز در امد در حال حاضر او به عنوان سرپرست و مدیر مالی به تمام هزینه ها و برنامه ریزی های مالی نظارت دارد.

مارتین پائول وارن

سمت : بازاریابی و تجزیه و تحلیل کسب و کار

مارتین در سال 2016 به عنوان مدیر تجزیه و تحلیل کسب و کار به ووچرز پیوست. او در حال حاضر تیم بازاریابی و تجزیه و تحلیل کسب و کار را رهبری می کند و از داده ها برای کمک به خریداران برای پیدا کردن بهترین معاملات ما استفاده می کند.

 

بزرگترین قرار دادها

ووچرز با بیش از ده سال تجربه در ارایه بهترین معاملات اطمینان دارد که عملکرد بسیار خوبی داشته است. تیم مشارکت ووچرز با ایجاد روابط بسیار عالی با بزرگترین مارک ها که بیشتر این روابط به انگلستان اختصاص داده شده است و به ارایه پیشنهادات منحصر به فرد و شگفت انگیز که فقط در شرکت ووچرز در دسترس هستند توانسته است اطمینان جامعه را کسب کند.

مزایا کار با ووچرز

  1. انتقال پول به هر جایی از کره زمین
  2. کارمزد بسیار پایین
  3. انتقال سریع
  4. تبدیل به ارز های دیجتال و پول نقد دیگر به اسانی
  5. خرید کالا به صورت انلاین و امن

ووچرز بخشی از عضو بزرگتر هست

ووچرز مفتخراست که جزء RetailMeNot  ( بزرگترین بازار جهان برای پیشنهادات دیجیتالی ) است . تیم بین المللی متخصصان ووچرز با هم همکاری می کنند تا بهترین راهکارهای سود اوری در پول را برای خریداران در سراسر جهان ارائه دهند. ارتباط مصرف کنندگان با خرده فروشان ، رستوران ها و مارک ها ، به صورت انلاین و فیزیکی انجام میشود.

کمک به پس انداز

در شرکت ووچرز در مورد کیفیت پس اندازها در برنامه خود بسیار سخت گیر هستند. ووچرز  تیم کاملی دارد که وظیفه اصلی آنها این است که مطمئن شوند پیشنهاداتی که در سایت خود دارند مطابق هدف آنها عمل کند. تک تک کدهای تخفیف توسط تیم ووچرز  بررسی و اضافه می شود و علاوه بر این ، حتی تلاش بیشتری می کنند تا کدهای کوپن را روزانه در سایت خود بررسی کنند.

بنابراین می توان مطمئن شد که همه پیشنهادات موجود در سایت ووچرز تخفیفی را که قول داده اند به شما می دهند را عملیاتی میکنند. به همین دلیل است که هر یک از پیشنهادات انها دارای نامی است که نشان می دهد آزمایش شده و کار می کند. بسیار بعید یکی از کد های انها کار نکند.

اگر در خرید و فروش ووچرز در سایت ما به مشکل برخوردید حتما به کارشناسان ما اطلاع دهید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را بر طرف نمایند.